У Києві запустили укриття з автоматизованою системою доступу, яке відкривається під час тривоги

1

У Дарницькому районі Києва створили укриття з автоматизованою системою доступу. Місцеві мешканці уже можуть ним користуватися, повідомив заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.

Автоматизована система Ajax дає доступ мешканцям до укриття. Замок у сховище відкривається під час сигналу тривоги одразу двома інтернет-каналами: основним і резервним. Додатково мешканці отримають тимчасові пін-коди за допомогою Telegram-бота на випадок, якщо система не спрацює чи за відсутності сигналу повітряної тривоги.

Крім того, потрапити до укриття можна буде через диспетчерську службу, яка має дистанційний доступ, і за допомогою звичайного фізичного ключа. Проте якщо в будинку не буде світла, замок не відкриється – треба почекати поки з’явиться електроенергія.

У КМДА повідомляли, що місто планує встановити такі системи в майже три тисячі укриттів. Крім того, хочуть придбати приблизно 200 модульних залізобетонних укриттів — передусім для спальних районів. На все це, а також на ремонт сховищ, Київрада виділила додаткові 750 мільйонів гривень.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь