Поліціянти встановили особу, причетну до злочину. Ним виявився 23-річний місцевий мешканець, якого раніше притягали до кримінальної відповідальності фото: поліція Києва
Поліція намагається з’ясувати мотиви вчинку парубка
23-річному мешканцеві Києва загрожує ув’язнення за поширення радянської символіки на території однієї з гімназій у Дарницькому районі столиці. Про це повідомляє поліція Києва.
Хлопець розвішав близько 20 радянських вимпелів (вузький довгий прапор – ред.) та прапорців на паркані біля навчального закладу.
Правоохоронці виявили підозрілу символіку під час моніторингу соціальних мереж: «Виявили відеоролик, на якому група підлітків збирає з паркану гімназії у Дарницькому районі радянські прапорці та вимпели. На місце прибула слідчо-оперативна група, працівники ювенальної превенції та кримінальної поліції. Правоохоронці встановили свідків та учасників події, і з’ясували, що підлітки збирали радянські прапорці, які раніше залишили невідомі».
фото: Поліція Києва
Поліціянти встановили особу, причетну до злочину. Ним виявився 23-річний місцевий мешканець, якого раніше притягали до кримінальної відповідальності за хуліганство.
Поки що поліції не вдалося з’ясувати мотиви такого вчинку. За словами хлопця, прапорці та вимпели він знайшов у «невідомому місці». Тож з ним проводять першочергові слідчі дії.
Наразі триває досудове розслідування. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом поширення радянської символіки. Якщо вину хлопця доведуть, йому загрожує до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без.
Нагадаємо, у ніч на 20 червня місця поховання військових у Києві Да Вінчі, Джуса та Павла Петриченка пошкодила невідома жінка. Як зазначає прокуратура, на могилах захисників зірвані та поламані пам’ятні таблички, розбиті лампадки та понівечено державний прапор України.
До слова, Києво-Святошинський районний суд Київської області оштрафував на 85 грн чоловіка за нанесення літери «Z» на території храму УПЦ МП. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.
Читайте також: Що кримінального у «колорадській стрічці». Пояснення історика до 9 Травня
Джерело