Джамала буде речницею від України на Євробаченні-2024

Джамала буде речницею від України на Євробаченні-2024 24.04.2024 15:28 Укрінформ Українська співачка Джамала буде речницею від України на Євробаченні-2024.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє у Фейсбуці.

Джамала оголосить бали Національного журі України в прямому ефірі гранд-фіналу Євробачення 11 травня, який транслюватиме Суспільне.

У МКІП зауважили, що співачка буде оголошувати бали вперше після перемоги з піснею «1944» на Євробаченні у 2016 році. Другий кришталевий мікрофон в історії участі України на Пісенному конкурсі співачка виборола саме у Швеції, тоді конкурс пройшов в Стокгольмі.

«Хоча у багатьох ролях доводилося вже побувати за ці сім років, але оголошувати оцінки від власної країни – це буде мій перший такий досвід. Насправді це дуже велика відповідальність, мені здається. Тим паче, що Швеція для мене деякою мірою близька країна, яка займає особливу частинку мого серця з 2016 року. Саме у Мальме я не була, але сподіваюсь, що відчую через прямий ефір цю неймовірну атмосферу конкурсу та саме місто», – підкреслила Джамала.

Днями делегація України на Євробаченні-2024 вирушить у шведське Мальме, де вже 27 квітня відбудеться перша репетиція alyona alyona & Jerry Heil на головній сцені цьогорічного пісенного конкурсу – стадіоні Malmö Arena. Виступ представниць України відбудеться у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Як повідомляв Укрінформ, представниці України на Євробаченні-2024 Alyona Alyona & Jerry Heil виступили на наймасштабнішому промоконцерті, що пройшов у столиці Нідерландів – Амстердамі.

Джамала Євробачення

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь