На платформі MEGOGO розмістять 250 творів української літератури в аудіоформаті

На платформі MEGOGO розмістять 250 творів української літератури в аудіоформаті 12.09.2023 12:05 Укрінформ МОН, Мінцифри та платформа MEGOGO запустили спільний проєкт, в межах якого у вільному доступі будуть розміщені аудіоверсії 250 творів української літератури зі шкільної програми.

Про це у Телеграмі повідомляє Міністерство цифрової трансформації, передає Укрінформ.

«250 творів з української літератури будуть доступними в аудіоформаті. Досліджуйте культуру онлайн та без піратства. Слухайте найвідоміші твори українських авторів безоплатно на платформі MEGOGO», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що це спільний проєкт, який реалізують медіасервіс MEGOGO та Міністерство освіти і науки України за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та платформи Дія.Освіта.

Класичні та сучасні українські твори озвучили відомі українці та зірки шоубізнесу – Володимир Дантес, alyona alyona, Антоніо Лукіча та інші.

Як повідомлялося, школи, які постраждали від війни, можуть подати заявку на безоплатне під’єднання до інноваційної платформи AR Book для навчання.

Фото з відкритих джерел

Освіта Школа Аудіокнига MEGOGO

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь