Національний фестиваль «Код нації» оголосив конкурс до Дня Європи

Національний фестиваль «Код нації» оголосив конкурс до Дня Європи 09.05.2024 15:02 Укрінформ Національний фестиваль “Код нації” оголосив всеукраїнський конкурс до Дня Європи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“Головна мета заходу – підвищення обізнаності про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне й історичне надбання серед українського народу, утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників у межах європейської тематики, утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України”, – ідеться у повідомленні.

Організатор конкурсу – фестиваль "Код нації".

Як зазначили в КМДА, на конкурс приймаються творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе з теми “Україна – це Європа”, музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Заявки на конкурс необхідно подавати до 31 травня на сайті.

Оголошення переможців відбудеться 10 червня на офіційних сторінках фестивалю в соціальних мережах.

Окрім цього, освітня платформа фестивалю пропонує кинути виклик знанням про Європу, склавши відповідне тестування.

Реєстрація – до 24 травня за посиланням. Пройти тестування можна з 9 до 31 травня, а отримати сертифікат знавця Європи – одразу після складання тестування.

Як повідомляв Укрінформ, 9 травня в Україні відзначають День Європи. Свято запроваджене указом Президента №266/2023 від 8 травня 2023 року.

Фестиваль Конкурс День Європи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь