О 12:00 – презентація книги «Україна в обіймах Польщі. Реалії і пророцтва»

О 12:00 – презентація книги «Україна в обіймах Польщі. Реалії і пророцтва» Медіацентр Україна – Укрінформ 07.02.2024 11:45 Укрінформ 7 лютого о 12:00 – презентація  книги «Україна в обіймах Польщі. Реалії і пророцтва».

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Медіацентр Україна – Укрінформ.

Спікери: ​Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції;  Юрій Щербак –  автор, відомий письменник і дипломат, голова Ради Українсько-польського інформаційно-аналітичного Незалежного Медіа Форуму (Київ-Варшава); Тетяна Ярошовець –  доктор філософії, головний редактор порталу Незалежного Медіа Форуму;  Алла Малієнко –  заслужений працівник культури України, голова Наглядової ради Незалежного Медіа Форуму; Володимир Ліпкан –  президент Глобальної організації союзницького лідерства, доктор юридичних наук, професор;  Анатолій Сєриков –  заслужений журналіст України, головний редактор Видавничого дому журналу «Пам’ятки України»;  Дмитро Чекалкин –  колишній дипломат, відомий теле- і радіоведучий.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Чому це важливо?

Український письменник, відомий державний і громадський діяч, політик і дипломат Юрій Щербак  розповідає про свої спогади та спостереження під час початку війни, коли він опинився в Польщі та став свідком того, як польський народ гостинно відкривав свої двері для українців.

Особисті враження й оцінки Юрія Щербака посилюють його статті з польської преси, світлини й цікаві факти про діяльність дотепер очолюваних ним Українського-польського інформаційно-аналітичного центру Незалежний Медіа Форум та Польсько-української фундації «Concordia».

Проєкт реалізовано у співпраці Міністерства культури та інформаційної політики України та державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» в межах проєкту «Книга для зміцнення національної єдності». Книгу видано у серії «Бібліотека журналу «Пам’ятки України» з передмовою Андрія Бережини й Владислава Дяденчука тиражем 1000 примірників для безкоштовного розповсюдження.

Книги Польща МКІП Медіацентр Україна – Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь