Воєнна драма «Обмін» стане доступною на VOD-платформах – Держкіно

Воєнна драма «Обмін» стане доступною на VOD-платформах – Держкіно 04.03.2024 11:54 Укрінформ Воєнна драма «Обмін» режисера Володимира Харченка-Куликовського з 7 березня стане доступною на VOD-платформах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно у Фейсбуці.

«Фільм «Обмін», режисера Володимира Харченко-Куликовського, в березні можна буде переглянути онлайн німецькою мовою. Воєнна драма буде доступною для Німеччини, Австрії та Швеції на таких платформах, як: Amazon, Apple, Google, Telekom, Rakuten, Sky, Videociety, Xbox, Video Buster, Teleclub», – йдеться у повідомленні.

Також «Обмін» стане доступним у Німеччині з 23 березня на платформах DVD та Blu-ray.

Як зазначається, стрічка знята на основі реальних подій.

Фільм розповідає про те, як одного разу посеред ночі на телефон столичного хірурга Олександра з номера його сина зателефонував невідомий. Так батько дізнається, що Костя, його син, пішов добровольцем в армію і під час спецоперації потрапив у полон до місцевого сепаратиста, колишнього «мента Привида».

«Через стосунки з колишньою дружиною у Олександра напружені й стосунки із сином, але заради нього він готовий на все. Щоб звільнити сина, батько має сам поїхати на лінію розмежування і привезти вказану суму. Але на обмін привозять іншого хлопця. І події починають розвиватись абсолютно непередбачувано…» – розповідають у Держкіно.

В Україні драма «Обмін» вийде в прокат у квітні.

Фільм створено ТОВ «Кінокомпанія 2016», за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Як повідомлялося, у січні стало відомо, що драма «Обмін» вийде в прокат на великих екранах Японії.

Кадр з фільму

Німеччина Держкіно фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь