У Житомирі відбулася світова прем’єра норвезького фільму «Людська витривалість»

У Житомирі відбулася світова прем'єра норвезького фільму «Людська витривалість» Фото 10.05.2024 20:09 Укрінформ У Житомирі пройшла світова прем’єра фільму «Людська витривалість» норвезького режисера Крістера Фасмера про найскладніші змагання з триатлону Norseman, у якому знявся харків’янин Тарас Письменний.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми почали знімати цей фільм близько року тому. Його ідея в тому, аби показати через змагання Norseman характери різних людей не лише крізь призму спортивних досягнень, а їх життя і те, звідки вони беруть сили. Кожен герой цієї стрічки переживає свої проблеми. Особливо цікаво було показати у фільмі Тараса Письменного, який уособлює Україну», – розповів режисер.

За його словами, фільм «Людська витривалість» складається з трьох частин. Для прем’єри у Житомирі їх об’єднали і створили спеціальну версію, адаптовану до показу в кінотеатрі.

Як розповів засновник і керівник Norseman Харек Странхейм, щороку люди із понад 100 країн купують квиток для участі в лотереї, аби потрапити на змагання. Але стоматолог із Харкова Тарас Письменний пройшов до участі після того, як надіслав адміністрації змагань відео своїх тренувань на зруйнованому російськими військами стадіоні в Харкові.

«Я хотів на цих змаганнях показати, на що здатні українці і що вони насправді можуть більше, ніж будь-хто у світі – жити, працювати, відпочивати в екстремальних умовах», – зазначив Письменний.

Під час марафону його організатор оголосив збір на пересувний стоматологічний кабінет, який допомагатиме українським військовим на передовій. Цей спеціально обладнаний автомобіль під час прем'єри фільму передали Житомирському військовому шпиталю.

Як повідомляв Укрінформ, в український прокат 9 травня вийшов фільм «Будинок "Слово". Нескінченний роман», створений за підтримки Держкіно.

Фото Ірини Чириці

Житомир фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь