У Каневі нагородили переможців творчого конкурсу «Роду криниця віща»

У Каневі нагородили переможців творчого конкурсу «Роду криниця віща» Фото 20.05.2024 20:32 Укрінформ На Тарасовій Горі в Каневі відбувся підсумковий етап творчого конкурсу «Роду криниця віща», кращі твори учасників згодом надрукують окремою збіркою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

«Цьогоріч конкурс зібрав майже 200 учасників різних вікових категорій у багатьох мистецьких царинах. Конкурсанти представляли Черкащину, Чернігівщину, Київщину, Львівщину, а також Словаччину та Німеччину. Конкурс набув статусу Міжнародного. 60 учасників стали переможцями», – йдеться в повідомленні.

У програмі нагородження конкурсантів відбулися майстер-класи від черкаських письменниць Ганни Клименко-Синьоок і Катерини Вербівської, працівників заповідника Тетяни Ярмош і Олексія Шевченка, цікаві змістовні екскурсії музеєм Тараса Шевченка та територією меморіалу, а також покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Як повідомляв Укрінформ, ХІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголосив цьогорічну програму, яка передбачає близько 160 подій.

Фото: МКІП

Конкурс Література МКІП Поезія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь