У Києві відбулись гастролі Херсонського театру ім. Куліша з моновиставою «Позивний «Горобчик»

У Києві відбулись гастролі Херсонського театру ім. Куліша з моновиставою «Позивний «Горобчик» Фото 27.02.2024 13:06 Укрінформ У столиці відбулись гастролі Херсонського театру імені Миколи Куліша з моновиставою «Позивний «Горобчик».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Відбулись гастролі Херсонського театру ім. М. Куліша в Києві з моновиставою «Позивний «Горобчик». Виставу показали у Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вона була створена за пʼєсою Наталки Ворожбит «Погані дороги». Режисером моновистави став заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

«Позивний «Горобчик» розповідає глядачу не тільки про жахи війни, а і про те, як вона змінює людей і стосунки навіть між ними.

«Героїня вистави Наташа захищає країну у лавах ЗСУ. Її позивний — «Горобчик». Щодня вона перебуває на межі життя і смерті, та в найтяжчі моменти згадує про нього. Сергія, який вперше привіз її на схід, показав війну та полонив її серце. Війна на Донбасі – це не тільки постійні обстріли та вибухи, а й життя, наповнене бажанням, коханням і тугою», – поінформували у МКІП.

Як повідомляв Укрінформ, Київський академічний театр юного глядача на Липках до дня народження Тараса Шевченка готує поетичний вечір «Вусата зустріч» на мікросцені й концерт «Тарас співає» – на камерній сцені.

Театр ЗСУ Вистава Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь