У Національній філармонії 24 лютого відбудеться концерт «Україна незламна»

У Національній філармонії 24 лютого відбудеться концерт «Україна незламна» 18.02.2024 09:01 Укрінформ У колонній залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії 24 лютого, в день річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну, відбудеться концерт "Україна незламна".

Про це йдеться у пресрелізі, наданому Укрінформу.

"24 лютого 2024 року концерт Національної філармонії України почують у Франції та світі завдяки трансляції, здійснений у партнерстві з Паризькою філармонією. Як символ української незламності та потужності нашої культури, що звучить на повний голос попри все – бомбардування та втрати", – йдеться у повідомленні.

Концерт Академічного симфонічного оркестру НФУ під орудою дириґента Дмитра Голубничого відкриє увертюра "Леонора" №3 (1806) Бетховена, яка вважається однією з найбільш монументальних увертюр в історії музики.

Українська музика буде репрезентована творами сучасних композиторів – Євгена Станковича та Вікторії Полевої.

У фіналі програми прозвучить музика сучасного французького композитора Камій Пепан – твір «На вістрі бурі».

Концертом «Україна незламна» Національна філармонія України прагне донести до слухача ідею незламності українців, їх право на власну ідентичність на своїй землі, згадуючи полеглих героїв-музикантів.

Як повідомлялося, 17 лютого Liatoshynskyi Capella: Choir Національного будинку музики представить хоровий твір Валентина Сильвестрова «Майдан 2014», присвячений пам’яті Героїв Небесної сотні.

Філармонія Концерт Річниця Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь