Відновлювальні заходи ведуться
У понеділок, 22 червня, у Деснянському та Дарницькому районах міста сталися непередбачені перебої з електропостачанням. Енергетики вже зайняті усуненням несправностей і відновленням подачі струму. Про це інформує «Главком» з посиланням на прес-службу товариства ДТЕК Київські електромережі.
Спеціалісти негайно вирушили до осередків виникнення проблем одразу після сповіщення про відсутність електрики. На даний момент тривають ремонтні заходи.
В енергетичній компанії прогнозують, що відновлення електропостачання в будинках жителів лівобережжя планується приблизно до 16:00.
Зауважимо, що через надзвичайну ситуацію на Одеській ТЕЦ клієнти центральної частини міста, а також низка транспортних компаній, залишилися без електрики.
Між іншим, станом на початок червня, після атак з боку Росії, окремі райони восьми областей все ще не мають електропостачання. Внаслідок військових дій та ударів по енергетичних об’єктах частина споживачів у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово були без доступу до електроенергії.
