Рух трамваїв у Києві перенаправлено через аварію на тепломережі

У Києві змінено рух трамваїв через аварію на тепломережі

Столична влада просить мешканців брати до уваги тимчасові корективи при плануванні маршрутів

У Києві від 10:00 19 червня тимчасово припинено рух трамвайних маршрутів №22 та №25 у зв’язку з аварійним пошкодженням магістралей тепломережі на вулиці Бориспільській. Цю інформацію надали у КМДА та «Київпастрансі», повідомляє «Главком».

Для усунення аварії на період проведення ремонтних робіт рух трамваїв на зазначених лініях закрито до моменту завершення відновлювальних заходів. Для забезпечення транспортного сполучення пасажирів у столиці було збільшено кількість автобусів на маршрутах №51 та №63.

Столична адміністрація просить мешканців Києва враховувати тимчасові зміни під час планування своїх поїздок.

Варто нагадати, що з 11:00 19 червня до 7:00 22 червня буде частково обмежено рух Північним мостом.

До речі, Київська міська державна адміністрація відхилила петицію з проханням не підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті столиці до 30 гривень.

«Перегляд тарифів зумовлений запитами транспортних підприємств, тривалими періодами незмінності тарифу на перевезення, суттєвим зростанням витрат на енергоносії, пальне, оплату праці та інші операційні витрати, скороченням пасажиропотоку в умовах пандемії та воєнного стану, а також необхідністю забезпечення безпечної та стабільної роботи міського пасажирського транспорту», – зазначено у відповіді мера Києва Віталія Кличка на звернення.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *