Жахлива аварія на Караваєвих Дачах: на місці трагедії встановили символічний знак пам’яті.

Смертельна ДТП на Караваєвих Дачах: на місці трагедії з'явився символічний знак пам'яті

Волонтерка: «Перші дні після трагедії то йшов дощ, то рвався вітер – запалити лампадку на парапеті переходу було складно»

Над підземним переходом на Караваєвих Дачах у Києві, куди 5 червня 2026 року влетів автомобіль Mercedes-Benz C300, з’явилося постійне цифрове зображення свічки пам’яті. Рекламна компанія за власною ініціативою припинила показ комерційних роликів на великому екрані. Про це інформує «Главком» з посиланням на публікацію волонтерки Вікторії Полякової у Facebook.

Як розповіла волонтерка, у початкові дні після трагічної події через зливи та сильні пориви вітру людям було непросто запалити звичайні свічки біля імпровізованого меморіалу, куди масово несли квіти, іграшки та фотографії.

Згодом на великому рекламному банері над переходом з’явилося цифрове зображення палаючої свічки. З’ясувалося, що компанія «РТМ-Україна» з власної ініціативи на понад тиждень призупинила показ комерційної реклами, залишивши натомість зображення палаючої свічки на темному тлі.

Свіча пам'яті над розтрощеним підземним переходом, де 5 червня сталася кривава ДТП, що забрала життя чотирьох людей Свіча пам’яті над зруйнованим підземним переходом, де 5 червня сталась масштабна ДТП, що забрала життя чотирьох осіб фото: Вікторія Полякова/Facebook

Волонтерка зазначила, що на даний момент показ реклами на банері вже відновлено, проте цифрове зображення свічки пам’яті продовжує мерехтіти на екрані.

«Це нас підтримує – бачити, як в складні часи український бізнес послідовно демонструє порядність та людяність», – підкреслила Вікторія Полякова.

У коментарях під публікацією волонтерки користувачі активно висловлюють співчуття рідним загиблих та висловлюють подяку за цей важливий жест пам’яті.

«Проїжджали повз і помітили цю свічку. Теж звернули увагу. Розповіла своїм дітям про цю трагедію. Вони ще малі, але про правила дорожнього руху та їх важливість ми говоримо кожного разу. Обіймаю вас щиро», – поділилася мешканка Києва Анастасія Мартюшева.

коментарі під дописом Вікторії Полякової коментарі під дописом Вікторії Полякової скріншот

Нагадаємо, 5 червня приблизно о 17:30 на перехресті вулиць Вадима Гетьмана та Ушинського у Солом’янському районі Києва автомобіль Mercedes-Benz C300 на високій швидкості з’їхав з дороги та врізався у підземний пішохідний перехід. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули четверо осіб: двоє чоловіків, жінка та 12-річний юнак Григорій Глушич. Ще троє осіб отримали поранення. Серед загиблих були двоє поліцейських Солом’янського управління поліції – 24-річний старший лейтенант Дмитро Бондарчук та 21-річний лейтенант Денис Будченко. На момент аварії вони перебували при виконанні службових обов’язків.

За кермом знаходився 49-річний мешканець Херсонщини. Відомо, що водієм Mercedes-Benz є Павло Плєшивцев 1976 року народження – уродженець Херсонщини та керівник громади євангельських християн-баптистів «Церква села Підстепне».

За даними слідчих органів, він не зміг впоратися з керуванням. Водій отримав травми та був госпіталізований. На момент ДТП чоловік був тверезим, повідомили в Офісі генерального прокурора.

Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до загибелі кількох осіб. Санкція цієї статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

Після аварії стало відомо, що за автомобілем Mercedes-Benz C300 було зафіксовано 39 порушень правил дорожнього руху, переважна більшість з яких стосувалася перевищення швидкості. Лише протягом 2025 року водія п’ять разів притягували до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості та ще п’ять разів – за інші порушення ПДР. Також у березні 2026 року за його участю сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *