Міноборони створило Департамент охорони здоров’я

Оксана Сухорукова очолила створений у Міноборони Департамент охорони здоров’я

Рішення є довгоочікуваним і нагальним.

Міноборони створило у своєму складі Департамент охорони здоров’я, його очільницею стала волонтерка і фахівчиня МОЗ із досвідом запуску медичної реформи Оксана Сухорукова, йдеться у повідомленні відомства.

Як пояснила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова, на чолі Департаменту Оксана Сухорукова відповідатиме за побудову політики у всьому, що стосується системи охорони здоров’я в Збройних Силах України.

«Ми лише на початку цього шляху і дуже розраховуємо, що професійна спільнота із великим досвідом буде для нас дороговказом і підтримкою»,— зазначила вона.

Наразі Департамент лише формується, незабаром він почне роботу.

Під час робочої зустрічі із професійною військово-медичною та волонтерською спільнотою Оксана Сухорукова закликала присутніх до активної співпраці та підтримки у системних змінах.

«У кожного з вас є великий неоціненний досвід, яким ви можете поділитись з нами, і ми разом зможемо це вкласти у нормативні документи», — наголосила вона.

Довідка ZN.UA З 2014 року Оксана Сухорукова є співзасновницею благодійного фонду «Свої», який опікується військовослужбовцями у питаннях гуманітарної допомоги. З 2018 по 2020 рік працювала у Міністерстві охорони здоров’я директором директорату медичних послуг і брала участь у запуску медичної реформи. У 2021-2022 працювала директором департаменту моніторингу Національної служби здоров’я України.

ZN.UA писало, що Міноборони та МОЗ через відкат реформи держслужби не мають відповідних директоратів, які б формували політику, здійснювали аналіз, створювали нормативну базу й могли б, зокрема, сформувати стандарти аптечок, навчання та забезпечення. Про це та про багато іншого йшлося у інтерв’ю  редакторки відділу «Суспільство» Алли Котляр «Треба лікувати краще і рятувати більше, ніж це роблять росіяни». Дуже відверта розмова з лікарем-хірургом із передової».

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь