Тромбоз як побічний ефект від вакцинації – британці вимагають відшкодування збитків у AstraZeneca

AstraZeneca визнала побічні ефекти вакцини проти COVID-19

© freepik/jcomp У суді розглядається позов від півсотні постраждалих.

Верховний суд розглядає колективний позов постраждалих від вакцини Covishield компанії AstraZeneca під час пандемії COVID-19. За твердженням позивачів, вакцинація мала тяжкі наслідки щонайменше для півсотні людей. Про це повідомляє The Telegraph.

Родичі постраждалих вимагають відшкодування від компанії на суму майже $125 млн. Компанія AstraZeneca частково визнала, що в окремих випадках вакцина може спричинити тромбоз із синдромом тромбоцитопенії, але причинно-наслідковий механізм виникнення невідомий. Тому в кожному окремому випадку буде досліджено причинно-наслідковий зв’язок між вакцинацією та наслідками в організмі.

Офіційні дані Агентства з регулювання лікарських засобів та товарів медичного призначення (MHRA) показують, що щонайменше 81 смерть у Великій Британії, ймовірно, була пов’язана з побічною реакцією, що викликала утворення тромбів у людей, які також мали низький рівень тромбоцитів.

Загалом, за даними MHRA, в результаті цього померла майже кожна п’ята людина, яка страждала від цього захворювання.

Всесвітня організація охорони здоров’я також заявила, що Covishield може мати такі побічні ефекти. Однак у ВООЗ додали, що користь від вакцинації для запобігання зараженню COVID-19 «набагато переважує ризики».

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили два рідкісні побічні ефекти, що супроводжували вакцинацію проти коронавірусу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь