В Ужгороді з 5 лютого запроваджують карантин у загальноосвітніх середніх закладах – у чому причина

” title=”В Ужгороді запровадять карантин у всіх закладах загальної середньої освіти” />

© Ужгородська міська рада Поки що карантин оголосять на п’ять робочих днів – з понеділка, 5 лютого.

Із понеділка, 5 лютого, у закладах загальної середньої освіти Ужгорода незалежно від форми власності введуть карантин. Запроваджують його поки що до 9 лютого – таке рішення прийняли сьогодні на засіданні протиепідемічної комісії, повідомляє Ужгородська міська рада.

“Наразі фіксується різке ускладнення епідситуації з захворюваністю ГРВІ та грип в Ужгороді – протягом тижня зареєстровано 1985 випадків захворювань, порівняно із минулим тижнем це більше на 69,5%, також відмічають циркуляцію COVID-19 і грипу типу А і В. Хворих дітей – 55,5% серед усіх, хто захворів, захворюваність дітей-школярів зросла у 2,3 раза. На 36,3% зросла кількість госпіталізованих у медзаклади”, – йдеться в інформації.

Карантин стосуватиметься також міських мистецьких, спортивних шкіл, за винятком індивідуальних занять. Дитячі дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі.

Наступної п’ятниці, 9 лютого, комісія збереться, щоби проаналізувати ситуацію із захворюваністю та прийняти рішення – або про продовження карантинних заходів, або про їх скасування.

Як раніше повідомлялося, станом на 31 січня в Україні було зареєстровано перевищення епідемічного порогу захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19 у Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. 

За інформацією МОЗ, з 22 по 28 січня, на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 185 402 українці, з них 96 120 — діти віком до 17 років. Діагноз «COVID-19» встановлено протягом тижня 3 492 пацієнтам. До лікарень госпіталізовано 6 120 людей, з них 2 607 — діти. Медики повідомили про 34 летальні випадки серед хворих на коронавірусну інфекцію та вісім — серед хворих на грип за цей час. Усі померлі не мали профілактичних щеплень проти грипу та не були вакциновані проти COVID-19.

Загалом станом на зараз у пʼяти областях — Вінницькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернігівській — середній рівень захворюваності. В інших регіонах — неепідемічний рівень.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь