У Києві шестеро поляків отруїлись яйцями – новини Києва

У столичному готелі поляки отруїлися яйцями

© unsplash/mustafabashari Підтверджено спалах сальмонельозу у шістьох осіб.

У Києві на початку лютого у громадян Польщі, які перебували в одному зі столичних готелів, діагностували Salmonella еnteritidis, після вживання страв з яєць. Про це повідомляє Держпродспоживслужба у м. Києві.

Зазначається, що випадок спалаху гострої кишкової інфекції/сальмонельозу зафіксовано у шістьох осіб (4 випадки захворювання, два з яких бактеріологічно підтверджені, один — безсимптомний носій). Держпродспоживслужба провела позаплановий захід державного нагляду (інспектування) оператора ринку, який здійснює господарську діяльність з обігу харчових продуктів у зазначеному закладі, з проведенням лабораторних досліджень.

«При інспектуванні встановлені порушення законодавства про харчові продукти. Встановили також два постачальника харчової продукції (яєць), виробництво яких здійснюється на підприємствах Київської області, у зв`язку з чим направлено лист до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області для вжиття заходів та посилення контролю за виробництвом та реалізацією вищезазначеної продукції», — йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

У результаті лабораторного дослідження зразків харчового продукту («яйця курячі харчові» виробника, сировина якого була в наявності на момент інспектування), та зразків готової продукції, патогенної мікрофлори, в тому числі сальмонел, не виявлено.

Раніше повідомлялося про те, що у Полтаві масово отруїлися студенти Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь