Дистанційне навчання в Україні – Федоров розповів, скільки школярів наразі вчаться відддалено

Мінцифри: Понад 800 тисяч школярів продовжують навчатися дистанційно

© depositphotos/wertinio “З них понад 600 тисяч – знаходяться в Україні, більш як 200 тисяч – за кордоном”.

Віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час презентації “Шкільні укриття: нові правила розподілення коштів” заявив, що наразі понад 800 тисяц школярів навчаються на дистанційній основі. Про це повідомляє Укрінформ.

“Коли ми говоримо про офлайн-навчання, то для нас питання безпеки стоїть на першому місці. Тож наша ціль – створити безпечні умови для очного навчання для 300 тисяч учнів до кінця року, а для дітей, які продовжуватимуть навчатись онлайн, для них також будуть певні рішення, що покращать якість навчання. Це від забезпечення гаджетами, до самих програм навчання”, – зазначив міністр.

За словами Федорова, більш як 800 тис. дітей продовжують навчатись дистанційно. З них понад 600 тисяч – знаходяться в Україні, більш як 200 тисяч – за кордоном.

Він також додав, що його відомство разом з Міносвіти почали використовували технології для того, щоб розрахувати кількість необхідних бомбосховищ та відповідне розташування.

Раніше міністерство освіти і науки України повідомляло, що школи можуть продовжити звичайний освітній процес влітку, а також проводити додаткові заняття, консультації, екскурсії і інші заходи. Водночас для визначення дати завершення освітнього процесу та форм його організації влітку чи в зимовий і інший періоди, кожен навчальний заклад спирається на конкретні обставини

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь