Бельгія готує для передання в Україну першу партію модернізованих БТРів M113

Бельгія готує для передання в Україну першу партію модернізованих БТРів M113 - Фото

Бронетранспортери М113 (Фото: Pickryl)

Журналісти порталу Force Operations Blog повідомили, що Бельгія найближчим часом передасть Україні першу партію відремонтованих та модернізованих бронетранспортерів М113.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Машини M113 планують відремонтувати відповідно до контракту, отриманого від Міністерства оборони Бельгії. До кінця листопада 2023 року 40 військово-транспортних машин M113 пройдуть відповідні процедури заміни деталей.

Займатися модернізацією БТРів довірили компанії John Cockerill. Серед покращень, виготовлених підприємством, є керована дистанційна зброя – кулемети калібру 12,7 і 7,62.

“Перші зразки відправили бельгійській армії наприкінці серпня, яка відповідає за їх переправлення в Україну”, – інформує видання.

Загалом за цим проєктом до кінця листопада 2023 року Україні передадуть 40 бронетранспортерів такого типу. Постачання фінансуються спільними зусиллями Бельгії, Нідерландів і Люксембургу.

ДОВІДКА. M113 – американський бронетранспортер 1960-х років. У початковій комплектації озброєння M113 складається з одного 12,7 мм кулемета. БТР може перевозити десантне відділення чисельністю до 11 осіб і є основою для кількох десятків спеціалізованих машин.

Україна вже отримувала M113 від США, Литви та Австралії.

Читайте також: Австралія передасть Україні 70 військових броньованих машин

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь