Резніков: Якщо Зеленський запропонує іншу посаду, з радістю погоджусь

Резніков: Якщо Зеленський запропонує іншу посаду, з радістю погоджусь - Фото

Олексій Резніков, міністр оборони України (Фото: Валентина Поліщук/LIGA.net)

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що якщо зараз президент Володимир Зеленський запропонує йому іншу посаду, то він “з радістю” погодиться. Про це він сказав під час пресконференції 28 серпня, на якій був присутній журналіст LIGA.net.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Він точно знає, що я не просився на цю посаду – навпаки, відмовляв його від цього призначення. Він точно знає, скільки і що я зробив. Він точно знає, що якщо він попросить, доручить інший якийсь проєкт, який, на його думку, важливий, я з радістю погоджусь, тому що ця посада – це Голгофа”, – сказав Резніков.

Він також зазначив, що 95% його спілкування із Зеленським присвячено забезпеченню Сил оборони, інші 5% розмов присвячені майбутньому – що держава робитиме після перемоги, архітектурі безпеки, реформам, резонансним справам.

“Він мені надсилає кожну публікацію – я йому даю пояснення, розповідаю, показую документи… Є ДБР, є НАБУ, є Служба безпеки України. У мене совість чиста”, – заявив Резніков.

  • 25 серпня Резніков запропонував парі за результатами розслідування Української правди та Центру протидії корупції про те, що оборонне відомство нібито закупило у турецької компанії 180 000 літніх курток замість зимових за завищеною у кілька разів вартістю.

Читайте також: Резніков про скандал із куртками для ЗСУ: У нас не було пропозицій нижче за $80. Це не OLX

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь