Росія виснажує ЗСУ більше року, щоб влаштувати новий наступ, треба готуватися — Маляр

Росія виснажує ЗСУ більше року, щоб влаштувати новий наступ, треба готуватися — Маляр - Фото

Ганна Маляр (Фото: Валентина Поліщук/LIGA.net)

Ексзаступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що російська армія виснажує Україну більше року, щоб зробити новий прорив на фронті. Про це вона повідомила в інтерв’ю LIGA.net.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини За її словами, зараз росіяни ніде не концентрують сили для прориву української оборони, а також розтягують війська, як і Сили оборони.

“Їхня задача – виснажити нас повністю і підготуватися до якихось наступних дій. Ми маємо про це знати, військові про це знають, безумовно, і треба готуватися до цих речей. Ми не тільки зараз перебуваємо в обороні, а треба розуміти, що нас навмисно виснажують абсолютно по всій лінії фронту, щоб далі реалізовувати їхнє завдання вже іншими якимись способами”, – сказала Маляр.

Вона зазначила, що тенденція у тому, що армія РФ виснажує Україну – “не просто так”.

“Виснажують для того, щоб зробити наступні після цієї дії. І ми маємо знати й готуватися до цього”, — резюмувала вона.

 • 19 листопада речник Сил оборони Таврійського напрямку повідомив, що в районі Авдіївки російське командування поповнює втрати в знекровлених підрозділах.
 • 21 листопада WSJ опублікував статтю зі свідченнями українських військових, що в районі Авдіївки росіяни йдуть в атаки, “як зомбі”, але ця тактика дає результати через чисельну перевагу.
 • 23 листопада Генштаб ЗСУ повідомив, що на цьому напрямі окупанти не залишають спроб оточити Авдіївку, без успіху вели наступальні дії на схід від Новобахмутівки, на північ від Ласточкиного, Авдіївки та Первомайського Донецької області, де Силами оборони відбито 30 атак. Захисники стійко тримають оборону та завдають окупантам значних втрат, зазначили військові.

Читайте також: ЗСУ: РФ почала третю хвилю наступу на Авдіївку, втрати різко зросли. Багато техніки

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Один коментар

 1. Я хочу поділитися своїм чудовим досвідом спілкування з ворожкою Марією, чиї таємничі здібності просто вражають. Звернувшись до неї в пошуках відповідей на свої запитання про кохання і долю, я був вражений її глибокими знаннями і стародавніми таїнствами, які вона застосовує у своїй практиці.

  Марія уважно вислухала мої занепокоєння і запитання, а потім взялася за свою роботу з дивовижною відданістю. Її підхід ґрунтується на стародавніх традиціях з Єрусалима, що надає їй особливої містичної аури. Вона змогла розкривати глибокі таємниці мого минулого, сьогодення і навіть передбачати моє майбутнє з вражаючою точністю.

  Одним із найважливіших моментів у моєму житті було її передбачення про можливість змін у моєму особистому житті. Марія зняла з мене обітницю безшлюбності, що, на мій подив, виявилося ключем до того, щоб я зустрів свою долю. Кілька місяців потому я зустрів людину, яка стала моїм супутником життя.

  Ворожка Марія не тільки володіє дивовижними магічними здібностями, а й володіє унікальним даром розради і підтримки. Її слова зцілюють душу, приносять внутрішній спокій і впевненість у тому, що життя наповнене таємницями і можливостями.

  Я вдячний Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає відповіді на свої запитання, хто стоїть перед важливими рішеннями або хто просто шукає напрямок у своєму житті. Її стародавні таїнства з Єрусалиму – це справжній скарб, який може змінити ваш погляд на світ і відкрити перед вами нові горизонти можливостей.

  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...

Залишити відповідь