У Єревані протестувальники штурмують будівлю уряду та посольство Росі…

” alt=”У Єревані протестувальники штурмують будівлю уряду та посольство Росії” />

Протестувальники штурмують будівлю уряду. Фото: скріншот з відео

У Єревані продовжуються протести. Люди спробували влаштувати штурм будівлі уряду та прорвати кордон поліції. Також мітингувальники заблокували й виходи із російського посольства.

Про це повідомляє ВВС.

“Будівлю посольства заблокували. Перед будинком біля головного входу багато демонстрантів. Задній вхід також заблокований, але скільки людей з того боку — незрозуміло”, — сказав співрозмовник агентства.

Поліція почала застосовувати проти протестувальників світлошумові гранати.

Вже відомо про 138 поранених внаслідок сьогоднішніх обстрілів. Загинули 25 людей. Серед них є військові і цивільні.

Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан заявив, що починає “локальну антитерористичну операцію” у Нагірному Карабаху, який визнаний міжнародною спільнотою як частина Азербайджану. Вже відомого про кількох загиблих у боях.

У відповідь на загострення ситуації в Нагірному Карабаху прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що не дозволить втягнути країну у війну, яка “розпалюється третіми силами”. Реакція політика викликала обурення вірмен, і кілька сотень людей вийшли під будівлю уряду в Єревані на протест.

Протестувальники скандують антиурядові лозунги, вимагають відставки вірменського прем’єра Нікола Пашиняна та припинення військових дій з боку Азербайджану.

Азербайджан виставив свої умови. Вони запевняють, що бойові дії припиняться, коли військові Карабаха складуть зброю, а уряд буде розпущений.

Прем’єр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Баку хоче залучити Вірменію до цих бойових дій. Він додав, що Єреван не піде на непрораховані, різкі та авантюрні дії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь