Зеленський у Нью-Йорку, де відвідає ООН. У Вашингтоні зустрінеться з керівництвом США: фото

Зеленський у Нью-Йорку, де відвідає ООН. У Вашингтоні зустрінеться з керівництвом США: фото - Фото

Володимир Зеленський (Скриншот з відео)

Президент Володимир Зеленський прибув до Нью-Йорка, там він відвідає українських воїнів, які проходять лікування в США, прийде у головні інституції ООН та проведе “вагомі” двосторонні зустрічі. У Вашингтоні глава держави зустрінеться з президентом США, главами парламенту й партій та з військовим керівництвом. Про це глава держави написав у Telegram.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім – підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям. Далі – важливі й насичені дні. Генеральна Асамблея ООН, Саміт цілей сталого розвитку, Рада Безпеки. Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі”, – повідомив він.

Зеленський зазначив, що територіальна цілісність держави є ключовим принципом усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН.

На думку президента, треба повернути цьому принципу “повну силу, зруйновану російським вторгненням”, а також збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм.

“Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН”, – заявив він.

У столиці США Вашингтоні заплановано переговори з президентом США Джо Байденом, лідерами палат і партій Конгресу та військовим керівництвом держави, повідомив Зеленський.

“Зустрінуся з американським бізнесом, журналістами, громадою. Подякую за лідерство США в підтримці нашої боротьби за свободу та незалежність”, – сказав президент.

  • 78-ма Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй відбудеться з 18 по 26 вересня 2023 року.
  • Посол Ізраїлю в Україні заявив, що Зеленський і прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу зустрінуться найближчими днями в США.
  • CNN повідомляло, що президент України має намір виступити у Вашингтоні перед сенаторами США.

Читайте також: “Я тоді просто зраджу їх”. CBS запитав Зеленського, чи віддасть Україна РФ землі “в обмін на мир”

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь