Дії росії на фронті не мають стратегічного військового характеру – ГУР МОУ

Дії росії на фронті не мають стратегічного військового характеру - ГУР МОУ

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Дії російських військових на фронті в Україні позбавлені ознак стратегічного військового характеру. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький у коментарі виданню Financial Times, пише УНН з посиланням на сайт ГУР МОУ.

Деталі

Представник ГУР розповів, що Куп’янський напрямок залишається одним з місць, де окупанти не перебувають у статичній обороні, а намагаються атакувати. За його словами, війська рф там не мають успіху, однак кремль “не полишає спроб досягти бодай мінімальних цілей розпочатої ним війни”.

Водночас, зауважив Скібіцький, Сили безпеки й оборони України продовжують наступ на декількох ділянках фронту.

Цитата

“Після півторарічної широкомасштабної агресії москва усе ще намагається досягти завдання-мінімуму – вийти на адміністративні кордони Донецької області… Операції, які здійснює росія, не мають стратегічного військового характеру, це лише локалізовані напади”, – сказав представник ГУР.

Нагадаємо

Заступник командувача Східного угруповання військ ЗСУ зі стратегічних комунікацій полковник Сергій Череватий 10 серпня повідомив, що російські війська на Куп’янському напрямку намагаються перехопити ініціативу і діяти агресивно, задіюють більше авіації. Але наміри ворога відомі, ситуація складна, але контрольована.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь