На Херсонщині тривають роботи з буріння свердловин після руйнування Каховської ГЕС – ОВА

На Херсонщині тривають роботи з буріння свердловин після руйнування Каховської ГЕС - ОВА

КИЇВ. 6 вересня. УНН. У Херсонській області після руйнування російськими окупантами Каховської ГЕС повністю відновили водо- та газопостачання. Крім цього, тривають роботи з буріння свердловин і прокладання нових водогонів, повідомив в ефірі національного телемарафону голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, пише УНН.

Цитата

“Зараз тривають роботи з буріння свердловин, це вище Каховської ГЕС, і прокладання там нових водогонів для забезпечення питною водою громад. Всього визначено 50 таких свердловин у 21 населеному пункті. Щодо термінів буріння, то плануємо закінчити до середини листопада, а до кінця року замінимо усі трубопроводи у цих громадах”, – поінфорував очільник ОВА.

Деталі

Прокудін підкреслив, що станом на сьогодні майже ліквідовано наслідки руйнування греблі Каховської ГЕС. Він зазначив, що вдалося повністю відновити водо- та газопостачання. За словами очільника ОВА, є проблеми у районі Корабел міста Херсона, де енергетики працюють над тим, щоб повністю відновити електропостачання в багатоквартирних будинках. 

Крім цього, він зауважив, що населеним пунктам, де наразі немає теплопостачання, і його не можна відновити через безпекову ситуацію, необхідні паливні матеріали.

“Ми маємо потребу в близько півмільйона кубометрів паливних матеріалів на всю Херсонську область. Підійде все – і вугілля, дрова, брикети та інше. Звертаюся до волонтерів, організацій, фондів: якщо ви маєте можливість надати такі матеріали,  телефонуйте до нашого контактного центру”, – підсумував він.

Нагадаємо

Генеральний директор ПрАТ “Укргідроенерго” Ігор Сирота повідомив, що проєкт тимчасових гідроспоруд, щоб перекрити спрацювання Каховського водосховища, вже розроблений. Він передбачає будівництво греблі, мосту та осушувальної системи.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь