Поліцію в Київській області очолив Щадило, а Нєбитов отримав посаду заступника голови Нацполіції

Поліцію в Київській області очолив Щадило, а Нєбитов отримав посаду заступника голови Нацполіції

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Поліцію Київської області очолив генерал поліції третього рангу Анатолій Щадило. Андрій Нєбитов призначений на посаду заступника Голови Національної поліції України. Про це УНН повідомляє з посиланням на поліцію Київської області.

Цитата

«Голова Національної поліції України Іван Вигівський представив особовому складу очільника поліції Київської області генерала поліції третього рангу Анатолія Щадила», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Вигівський подякував колишньому керівнику Андрію Нєбитову за роботу та побажав успіхів на новій посаді.

«Відтепер Андрій Нєбитов призначений на посаду заступника Голови Національної поліції України», – зазначається в повідомленні.

Вигівський заявив, що Щадило продовжить позитивні напрацювання і надалі розвиватиме поліцію Київщини, в тому числі відновлення підрозділів, зруйнованих внаслідок окупації.

«Перед усім особовим складом поліції продовжують стояти основні завдання: забезпечення безпеки і правопорядку, захист прав і свобод громадян та протидія злочинності», – сказав Вигівський.

Анатолій Щадило в свою чергу зазначив, що докладе усіх зусиль задля підтримання в області порядку і створення безпекового середовища для громадян.

Додамо

Анатолій Щадило був начальником Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області, а перед цим керівником поліції Хмельниччини.

Доповнення

В липні Кабмін призначив Івана Вигівського головою Нацполіції.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь