Рош га-Шана в Умані: з 9 по 22 вересня в місті посилять заходи безпеки

Рош га-Шана в Умані: з 9 по 22 вересня в місті посилять заходи безпеки

фото ілюстративне

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що з метою убезпечення місцевих жителів і приїжджих, в місті з 11 по 21 вересня буде запроваджено особливий режим в’їзду, виїзду та пересування. В районі паломництва будуть діяти заборони на продаж і використання певних груп товарів, передає УНН.

Деталі

“Як я і анонсував, посилюємо в місті заходи безпеки. Це пов’язано з приїздом паломників на Рош га-Шана”, – повідомив Табурець.

З 9 по 22 вересня в мікрорайоні паломництва заборонено:

  • продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів);
  • продаж і використання піротехнічних засобів, зокрема салютів, феєрверків, інших вибухових речовин, що створюють шумовий ефект, а також продаж пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю.

З 11 по 21 вересня буде встановлений особливий режим в’їзду та виїзду, пересування громадян містом. Процедура контролю, як торік.

“Ми прагнемо максимально убезпечити місцевих жителів і приїжджих. Тому прошу з розумінням ставитися до всіх заходів”, – додав начальник Черкаської ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр культури Ізраїлю відвідав Умань та “Яд ва-Шем” заговорить українською

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь