Студентський квиток у “Дії” тепер можна шерити

Студентський квиток у "Дії" тепер можна шерити

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Цифровий сервіс Дія додав до своїх функцій можливість надсилати копію студентського квитка. Зазначається, що тепер компанія чи установа може одним з трьох способів надіслати запит на копію студентського квитка. Від студента потрібно лише погодження. Відео з покроковою інструкцією було опубліковане в Telegram додатку, передає УНН. 

Цитата

“Студенти, ловіть круту новину! Тепер можете надсилати копію студентського за кілька кліків через Дію, а компанії й установи — отримувати копії за секунди. Це знадобиться, щоб отримати знижку за студентським, зареєструватися в системі універу, створити персональний кабінет на освітніх ресурсах і ще багато чого. Жодних ксероксів чи сканерів. Бережемо кошти, дерева й нерви”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що українські бізнеси можуть налаштувати інтеграцію з Дією, щоб надавати знижки студентам або ж ділитися корисним контентом із цільовою аудиторією.

Компанії можуть налаштувати шеринг так, щоб отримувати копії як офлайн, так і онлайн.

“Тож просто зверніться до команди впровадження Дії — проконсультуємо й допоможемо. Чекаємо на ваші звернення в Telegram”, – додали у сервісі.

Доповнення

Як раніше повідомляв УНН, застосунок Дія, розроблений Міністерством цифрової трансформації України, отримав спеціальну нагороду на UX Design Awards, міжнародному конкурсі з дизайну інтерфейсів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Дії” знову можна змінити місце проживання

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь