В Україну прибула третя партія службових собак з Європи

В Україну прибула третя партія службових собак з Європи

КИЇВ. 12 вересня. УНН. До Львова прибула третя партія службових собак з країн Європи за ініціативи «Фонду Говарда Баффета». Про це повідомила пресслужба Нацполіції, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що кінологічні центри поліції Волинської, Івано-Франківської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської та Кіровоградської областей поповняться собаками породи «німецька вівчарка» та «малінуа» (бельгійська вівчарка) віком від одного року.

Усі цуценята пройшли базовий курс дресирування. У подальшому на них чекає спеціальне навчання, після чого собаки допомагатимуть у проведенні розмінувань, пошуку вибухових та наркотичних речовин, а також виконанні інших завдань на деокупованих територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 6 цуценят

Окрім собак, поліцейські кінологи також отримали необхідні аксесуари для догляду за ними, корми, амуніцію, навчальне та тренувальне обладнання тощо.

Цитата

«Від імені нашої служби хочу щиро подякувати нашим закордонним партнерам за допомогу та підтримку в цей важкий для України час», – зазначила начальник Відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України підполковник поліції Світлана Коломієць.

Загалом, у рамках цієї ініціативи українські правоохоронці повинні отримати 100 службових собак з різних країн Європи. Перші дві партії прибули до України 31 липня та 21 серпня.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь